Szkolne Schronisko Młodzieżowe - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Placówki

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest publiczną placówką oświatowo – wychowawczą czynną cały rok.

Do zadań Schroniska w szczególności należy: zapewnienie dzieciom i młodzieży oraz ich opiekunom tanich miejsc noclegowych, upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży krajoznawstwa i różnych form turystyki, jako aktywnych sposobów wypoczynku, prowadzenie poradnictwa i informacji krajoznawczo-turystycznej oraz zapewnienie opieki i wychowania dzieciom i młodzieży przebywającym w Schronisku.

Prawo do skorzystania ze Schroniska przysługuje dzieciom, młodzieży szkolnej, studenckiej, nauczycielom i wychowawcom, nauczycielom akademickim oraz członkom Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, jak również turystom zagranicznym posiadającym legitymację JYHF lub legitymację własnego stowarzyszenia. Z noclegu w Schronisku, w razie wolnych miejsc, mogą skorzystać również inne osoby pod warunkiem przestrzegania regulaminu Schroniska.

Prócz samego noclegu Schronisko oferuje korzystanie z jego udogodnień i usług dodatkowych. W ośrodku dostępne są kuchnie wraz ze stołówkami, sala konferencyjna, która pomieści ponad 40 osób, a także kącik rekreacyjny. Dla gości udostępniona jest także usługa bezpłatnego Wi-Fi oraz telewizja NC+.

Dane kontaktowe:
ul. Energetyków 13 A
81-184 Gdynia
tel. +48 58 781 27 77
recepcja@ssm-gdynia.pl
www.ssm-gdynia.pl


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek