Przedszkole nr 57 - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Placówki

Przedszkole nr 57

Przedszkole nr 57

Atutem przedszkola jest znakomita lokalizacja oraz nowoczesna bryła architektoniczna obiektu. Przedszkole usytuowane jest w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w pobliżu trójmiejskiej obwodnicy. Placówka otoczona jest terenami zieleni – zadrzewionymi skarpami, trawnikami, boiskami, skoczniami oraz amfiteatrem, który służy mieszkańcom dzielnicy jako letnie kino.

Przedszkole dysponuje 4 salami, 2 szatniami, pokojem terapii oraz placem zabaw w pełni dostosowanymi dla osób z niepełnosprawnościami. Zdrowe i zbilansowane posiłki w przedszkolu przygotowywane są na miejscu. Przedszkole cieszy się dobrą opinią wśród rodziców oraz dzieci. Jest to niewątpliwie zasługa wykształconej, pełnej pasji kadry pedagogicznej, która podnosi swoje kwalifikacje, stosuje aktywne metody pracy, rozbudza kreatywność i pasję poznawczą uczniów, co skutkuje sukcesami w różnych formach współzawodnictwa.

Głównym celem i zadaniem jest przygotowanie przedszkolaków do nauki na kolejnych etapach edukacyjnych. Przedszkole cieszy się znakomitą opinią wśród lokalnej społeczności, a rodzice chętnie powierzają jej swoje dzieci pod opiekę. Kadra to rzetelnie wykształcony, doświadczony personel zaangażowany w proces edukacyjny, który wykonuje swoją pracę z pasją. Zadaniem przedszkola jest wspieranie rodziny w procesie wychowania i nauczania, stwarzając wychowankom optymalne warunki do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju duchowego, społecznego i intelektualnego.

Dane kontaktowe:
ul. Chwaszczyńska 26
81-571 Gdynia
tel. +48 58 676 57 21
przedszkole@p57.edu.gdynia.pl
www.zsp4gdynia.pl


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek