Przedszkole nr 55 - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Placówki

Przedszkole nr 55

Przedszkole nr 55

To przedszkole nowoczesne i monitorowe przez całą dobę, co zapewnia bezpieczeństwo wychowankom. Dobra atmosfera pracy oraz wzajemna życzliwość sprawiają, że wychowankowie chętnie przychodzą do przedszkola.

Wychowankowie biorą udział w programach: Szklanka mleka, dzięki którym każdego dnia otrzymują świeże owoce i warzywa, a także mleko lub jogurt. Proponuje wychowankom także darmowe zajęcia tenisa w ramach programu Dzieciaki do rakiet.

W przedszkolu funkcjonują cztery grupy, w których mamy łącznie 112 dzieci. Zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. W ramach realizacji podstawy programowej dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, logopedii, rytmiki, religii. Systematycznie odbywają się spektakle teatralne, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi. Bierze udział w różnych konkursach i programach. Sale zajęć są kolorowe, przytulne, dobrze wyposażone. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu. Dba o to, by były smaczne i zdrowe, zgodne z obowiązującymi normami.

Aby zaspokoić oczekiwania pracujących rodziców, przedszkole jest otwarte w godzinach 6.30 – 17.30. Nauczyciele, jak również pozostali pracownicy przedszkola, starają się zapewnić dzieciom miłą, rodzinną atmosferę.

Dane kontaktowe:
ul. Nagietkowa 73
81-589 Gdynia
tel. +48 58 629 00 37
przedszkole@p55.edu.gdynia.pl
www.zsp3gdynia
Facebook: ZSP nr 3 w Gdyni


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek