Przedszkole nr 54 - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Placówki

Przedszkole nr 54

Przedszkole nr 54

Przedszkole to 8 grup i 2 oddziały zerowe. Budynek po termomodernizacji jest nowoczesny i piękny. Otacza go przyjazna przestrzeń z placami zabaw, kompleksem boisk i basenem.

Przedszkole – rozwija umiejętności, kreatywność i wiarę w siebie najmłodszych. Autorskie tematyczne kąciki zabaw, pomoce dydaktyczne wyzwalają pomysły małych naukowców, artystów i sportowców. Podczas spotkań teatralno-muzycznych, z ciekawymi ludźmi, uroczystości, konkursów i zajęć ruchowych wykorzystuje hol z lustrzaną ścianą. W kuchni stawia na warzywa i owoce! Jest dumne z „Ogródkowego Zakątka” wyróżnionego w wojewódzkim konkursie.

Wspólnie z rodzicami organizuje festyny. Najważniejszy z nich silnie połączył społeczność przedszkola. Potrzeba było 280 tys. zł na operację dla przedszkolaka. Szeroko zakrojona akcja miała wiele odsłon i trwała kilka miesięcy, ale było warto! Zakończyła się wzruszającym sukcesem. Osiągnęliśmy go we współpracy z Radami Rodziców ZSP nr 2, fundacją Siępomaga, Radiem Gdańsk, TVP Gdańsk, Fundacją „Dwie Strony Medalu” i dzięki ludziom wielkiego serca.

Dane kontaktowe:
ul. L. Staffa 10
81-597 Gdynia
tel. +48 58 781 04 46
przedszkole@p54.edu.gdynia.pl
www.zsp2.gdynia.pl
fb.com/zsp2gdynia


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek