Młodzieżowy Dom Kultury - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Placówki

Młodzieżowy Dom Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury

Młodzieżowy Dom Kultury jest publiczną placówką zajęć pozaszkolnych, oferującą szeroki wachlarz pracowni z zakresu kultury, sportu i rekreacji, techniki, muzyki i śpiewu. Może poszczycić się profesjonalnie wyposażonymi pracowniami oraz doświadczoną kadrą nauczycielską przyjaźnie nastawioną do wychowanków.

Rokrocznie proponuje uczestnikom dodatkowe zajęcia i uatrakcyjnia swoją ofertę o kolejne pracownie. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży.

Młodzieżowy Dom Kultury jest uczestnikiem programu Gdynia Rodzinna, przeznaczonym dla wszystkich zainteresowanych aktywnościami w rodzinnym gronie. Inicjowanie i organizowanie imprez, wydarzeń kulturalnych, spotkań, warsztatów i projektów, a także wspieranie inicjatyw mieszkańców Gdyni oraz organizacji pozarządowych, to tylko niektóre cele tego projektu. Nosi honorowy tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, nadawany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz należy do Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego, w którego centrum działań jest młody człowiek oraz jego zainteresowania. Zrzesza ono osoby i placówki wychowania pozaszkolnego z całej Polski, pasjonatów edukacji w czasie wolnym od nauki szkolnej. To miejsce, w którym się rozmawia, wymienia doświadczeniami i współpracuje dla podwyższania jakości działań edukacyjno–kulturalnych. Wraz z dziećmi
i młodzieżą podąża za ich potrzebami i marzeniami.

Dane kontaktowe:
ul. Grabowo 2
81-265 Gdynia
tel. +48 58 698 86 18
biuro@mdk.gdynia.pl
www.mdk.gdynia.pl


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek