Za co kochamy Gdynię? Konkurs dla najmłodszych - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Za co kochamy Gdynię? Konkurs dla najmłodszych

09
maj
Za co kochamy Gdynię? Konkurs dla najmłodszych

Ruszyła VI edycja plastycznego konkursu gdyńskiego ” Gdynia oczami jej najmłodszych mieszkańców. Za co kochamy Gdynię”. Konkurs skierowany jest do najstarszych przedszkolaków oraz zerówkowiczów i pierwszaków.

W konkursie plastycznym samodzielnie wykonane prace w formacie A4 należy dostarczyć do 27 maja, do SP nr 48 na ul. Jowisza. Celem konkursu jest m.in. rozwijanie umiejętności plastycznych najmłodszych gdynian czy budowanie przez nich więzi z Gdynią. Konkurs skierowany jest bowiem do mieszkańców Gdyni – najstarszych grup przedszkolnych oraz uczniów klas O i I.
Jak piszą organizatorzy: Pragniemy zaprosić każdego młodego gdynianina i każdą młodą gdyniankę do udziału w nim. Serdecznie zapraszamy dzieci z najstarszych grup przedszkolnych oraz uczniów klas 0 i 1 szkół podstawowych. Każda praca zostanie nagrodzona dyplomem i upominkiem. Gorąco polecamy nasz konkurs uwadze rodziców, nauczycieli i wychowawców.
Organizatorzy:
Nauczyciele Szkoły Podstawowej im.profesora Kazimierza Demela nr 48 w Gdyni – Aleksandra Łukowicz, Elżbieta Miętus, Agnieszka Papiewska oraz Gdynia Rodzinna

Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek