Konsulat Kultury zaprasza! - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Konsulat Kultury zaprasza!

06
maj
Konsulat Kultury zaprasza!

Konsulat kultury przygotował specjalną ofertę wydarzeń dla dzieci i młodzieży, ale również rodziców. Od spektakli dla grup zorganizowanych np. “Alicja w Krainie Czarów”, przez zajęcia muzyczne z elementami logopedii, rozwijania ruchu w ramach Artystycznego Klubu Malucha, po spotkania z naukowcami – astronomami i fizykami, w ramach przedsięwzięcia “Światło Gwiazd”.

W Konsulacie Kultury przez najbliższe miesiące odbędzie się sporo ciekawych inicjatyw dla dzieci i młodzieży. Dla grup zorganizowanych placówka przygotowała specjalne, promocyjne, ceny biletów oraz darmowe wejścia dla opiekunów. Na zajęcia mogą zapisać się również rodzice wraz z najmłodszymi gdynianami w ramach Artystycznych Klubów. W Konsulacie będzie można wziąć udział w dwóch spektaklach – Marysia ma Rysia oraz Alicja w Krainie Czarów. Kolejną atrakcją są muzyczne poranki dla dzieci w ramach Małej Gdyńskiej Filharmonii. Będzie koncert bajkowych przebojów oraz “Baletowe Opowieści z Jasiem i Małgosią”. Ofertę uzupełnia spotkanie w ramach projektu “Światło Gwiazd” pod nazwą “Ciepło-zimno” (dla grupy wiekowej 12+) oraz Teatrzyk Młodego Artysty, w którym każde dziecko może wystąpić na scenie.

Szczegóły znajdą Państwo w ofercie przygotowanej przez placówkę, znajdującej się pod tym linkiem. Informacji szczegółowych warto szukać na stronie internetowej i na facebooku.

 

 


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek