Wakacyjna oferta gdyńskiego teatru - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Wakacyjna oferta gdyńskiego teatru

01
lipiec
Wakacyjna oferta gdyńskiego teatru

Lato to dobry czas aby zaprzyjaźnić się z Teatrem: zajrzeć za jego kulisy, spotkać się z literaturą i wziąć udział w warsztatach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą edukacyjną teatru.

„Rodzinne czytanki nad morzem”

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice! Teatr miejski w Gdyni zaprasza Was serdecznie na „Rodzinne czytanki nad morzem”, które w tym roku realizujemy pod hasłem: „DZIELNE NIEDZIELE NA SCENIE”. Opowieści o strachu i odwadze będziecie mogli posłuchać w każdą niedzielę od 3 lipca do 7 sierpnia o godzinie 12:00 w kawiarni przy Scenie Letniej w Gdyni. Czytają nieustraszeni aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni wraz z rodzinami.

Czytania są połączone z warsztatami tematycznymi, podczas których uczestnicy będą poprzez zabawę oswajać małe i duże strachy.

Wstęp wolny. A na wydarzenie zapraszane są dzieci od szóstego roku życia z rodzicami.

 

Poniedziałkowe spacery teatralne

Zwiedzanie teatru dla grup przedszkolnych, kolonijnych i seniorów, podczas którego uczestnicy udadzą się na wycieczkę po teatrze z przewodnikiem, by poznać miejsca zazwyczaj niedostępne dla widzów: scenę i jej kulisy, rekwizytornię, wypożyczalnię kostiumów i charakteryzatornię.

Zajęcia odbywają się w wybrane poniedziałki o g. 10:30 i 12:00

Obowiązują rezerwacje: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Koszt: 10 zł/osoby. Bilety do nabycia w kasie Teatru.

Więcej informacji o wydarzeniach edukacyjnych na stronie Teatru i w mediach społecznościowych tej instytucji.


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek