Menu górne

Kategoria

VI LO najlepsze w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

VI LO najlepsze w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

VI LO najlepsze w województwie pomorskim i 14. w Polsce w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości. Healthy Means Happy to autorski projekt szóstki uczniów z VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Agnieszka Miotke, Aleksandra Lewko, Martyna Kułakowska, Wiktoria Gramatowska, Staszek Biernat oraz Alessandro Santanocito podjęli się udziału w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii oraz Gdyńskim Konkursie Junior Biznes, w którym zajęli I miejsce!

O czym jest projekt? Skierowany do najmłodszych ma zachęcać do prowadzenia zdrowego stylu życia i pokazywać jego zalety. Uczniowie przeprowadzali warsztaty w młodszych klasach szkół podstawowych, a 16 czerwca odbędzie się Festyn Rodzinny, który będzie zwieńczeniem działań licealistów.

Wszystkie projekty realizowane w ramach Zwolnionych z Teorii zostały już zakończone i ocenione. Healthy Means Happy znalazło się w 30-tce projektów nominowanych do Złotego Wilka – najważniejszej nagrody w Olimpiadzie. Ponadto, niedawno pojawiła się informacja, że VI LO zajęło 14 miejsce w ogólnopolskim Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości  organizowanym pod patronatem Minister Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Już 20 czerwca na Gali Finałowej w Warszawie zostaną rozdane nagrody, certyfikaty i dyplomy Szkół Kompetencji Przyszłości 2018.

Za licealistów trzymamy gorąco kciuki i kibicujemy na ostatnim etapie rywalizacji – Pitch Contest!

  • VI LO
    HMH

Wróć do listy Następny wpis