Urodziny Gdyni w rytmie salsy - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Urodziny Gdyni w rytmie salsy

12
marzec
Urodziny Gdyni w rytmie salsy

Razem z dziećmi i przy dużym udziale rodziców przygotowaliśmy śpiewany prezent na urodziny Gdyni – mówi Maria Bazaczek, wychowawca klasy 3A w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdyni. – Z powodów niezależnych od nas, nie udało nam się skończyć naszego dzieła wcześniej. Jednak urodziny miasta świętujemy dłużej i piosenka ciągle jeszcze jest aktualna – dodaje.

Prezentem od uczniów jest piosenka o Gdyni. Młodzi nadali jej tytuł “Gdyńska salsa”. Słowa napisała Iza Czapiewska, uczennica klasy 3A, a muzykę skomponował Tomasz Krezymon, muzyk pochodzący z Trójmiasta i od lat współpracujący ze szkołą.

Mamy nadzieję, że gdynianom spodoba się nasz prezent. Władzom naszego miasta, jak i wszystkim mieszkańcom życzmy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Gdyni – podkreśla Maria Bazaczek.

Szkoła Podstawowa nr 45 kształci dzieci w klasach od zerówki do 3 klasy. Funkcjonuje razem z Przedszkolem Samorządowym nr 50. Do placówki w ubiegłym roku została dobudowana filia gdyńskiego żłobka Niezapominajka. Zespół mieści się na Dąbrowie, przy ul. Wiczlińskiej 33.

 

  • Uczniowie z Dąbrowy odśpiewali gdyńską salsę urodzinową

Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek