Startują webinaria dla ósmoklasistów, rodziców i maturzystów - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Startują webinaria dla ósmoklasistów, rodziców i maturzystów

26
marzec
Startują webinaria dla ósmoklasistów, rodziców i maturzystów

Wydział Edukacji przygotował kolejne elementy wsparcia w ramach „Akademii Ósmoklasisty” i „Akademii Maturzysty”. Obok zaplanowanych już szkoleń metodycznych dla nauczycieli na temat arkuszy egzaminacyjnych i repozytoriów materiałów edukacyjnych, z których uczniowie już szeroko korzystają, przyszedł czas na webinaria z zakresu wsparcia psychologicznego. Dedykowane są uczniom klas ósmych, ich rodzicom oraz tegorocznym maturzystom. Webinaria są konkretną odpowiedzią na realne potrzeby gdynian, które zostały zdiagnozowane podczas przeprowadzonego niedawno wśród uczniów, rodziców i dyrektorów szkół. Spotkania online poprowadzą specjaliści psycholodzy,

Webinaria dla ósmoklasistów i maturzystów

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do udziału w arcyciekawych spotkaniach online. Będzie mowa m.in. o sposobach efektywnej nauki i podnoszenia poziomu motywacji oraz metodach minimalizowania stresu związanego z egzaminami w trudnym czasie pandemii. Webinaria zostały zaplanowane w godzinach popołudniowych (każde potrwa 2 godziny dydaktyczne) i w podziale na grupy tak, by każdy uczeń mógł jak najwięcej z nich zaczerpnąć, wynieść maksymalną dawkę praktycznej wiedzy. Wystarczy założyć konto zgodnie z poniższą instrukcją i zarejestrować się na wybrany, najbardziej dogodny dla siebie termin. Startujemy już od 7 kwietnia!

Webinaria dla rodziców

Natomiast dla rodziców ósmoklasistów przygotowaliśmy webinaria na temat metod wspierania i motywowania swojego dziecka przed egzaminami. Zaplanowane zostały cztery terminy spotkań online (każde z nich trwa 2 godziny dydaktyczne), do udziału w których gorąco zapraszamy. By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy założyć konto zgodnie z instrukcją i wybrać dogodny dla siebie termin. Webinaria zaplanowano w soboty – start już 10 kwietnia.

Zapraszamy !!!


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek