Ósmoklasisto, Maturzysto! Mamy dla Ciebie repozytoria pełne wiedzy - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Ósmoklasisto, Maturzysto! Mamy dla Ciebie repozytoria pełne wiedzy

19
marzec
Ósmoklasisto, Maturzysto! Mamy dla Ciebie repozytoria pełne wiedzy

Czas pandemii jest niewątpliwie trudnym momentem dla każdego, a szczególnie dla tych uczniów, którzy w tym roku zdają ważne egzaminy. Wydział Edukacji zaplanował adekwatny do potrzeb uczniów, ich rodziców i nauczycieli program wsparcia pn. „Akademia Ósmoklasisty” i „Akademia Maturzysty”, o czym informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś udostępniamy repozytoria materiałów edukacyjnych w formie online.

Repozytoria to narzędzia, które zapewnią uczniom dostęp do ciekawych materiałów edukacyjnych z zakresu przedmiotów egzaminacyjnych, a korzystanie z nich z pewnością ułatwi uporządkowanie wiedzy oraz powtórkę materiału przed egzaminem:

Repozytorium Ósmoklasisty 2021: https://wakelet.com/wake/xqhfpP_oBM-cqKiq33tqc

Repozytorium Maturzysty 2021: https://wakelet.com/wake/SGziFNpV2vyNwvaRBvvOw

Już niebawem ruszą kolejne działania w ramach „Akademii Ósmoklasisty” i „Akademii Maturzysty”, a wśród nich: szkolenia dla nauczycieli klas ósmych i maturalnych z pracy z arkuszem egzaminacyjnym z matematyki, j. polskiego, j. obcego dodatkowe konsultacje dla uczniów (w tym dotyczące pracy z arkuszem), pakiet webinariów ze wsparcia psychologicznego dla ósmoklasistów, ich rodziców i maturzystów.

Wkrótce kolejne informacje na Gdyni Edukacyjnej, zapraszamy!


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek