Przedszkole nr 60 - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Placówki

Przedszkole nr 60

Przedszkole nr 60

Wykwalifikowani nauczyciele, życzliwi pracownicy administracji i obsługi tworzą zgrany zespół, który dba o dobro każdego dziecka, wspiera je i dąży do jego wszechstronnego rozwoju.

We wszystkie działania włączają się rodzice tworząc jej obecny obraz: szkoły nowoczesnej, dobrze doposażonej, przyjaznej, holistycznie kształcącej młode pokolenie, otwartej na nowoczesne technologie i oczekiwania środowiska lokalnego. Tworzy warunki do kreatywnego rozwoju, radości poznawania otaczającego świata i poczucia bezpieczeństwa.

Przedszkole dba by każde dziecko znalazło w przedszkolu swoje miejsce, czuło się chciane, potrzebne i docenione. Stara się sprostać wymaganiom dydaktyczno-wychowawczo- opiekuńczym w taki sposób, aby każdy wychowanek osiągnął sukces na miarę swoich możliwości. Dla najmłodszych milusińskich organizuje zajęcia z sensoplastyki i sensologopedii.

Dbanie o prawidłowy rozwój dziecka, jego właściwą postawę zapewnia dzięki jednorodnym grupom w ramach gimnastyki korekcyjnej. Maksymalnie wykorzystuje potencjał dzieci z niepełnosprawnościami, które wraz z rówieśnikami zdobywają wiedzę i umiejętności na miarę własnych możliwości. Bardzo doceni zaangażowanie Rodziców w kształcenie i wychowanie dzieci.

Dane kontaktowe:
ul. Porębskiego 21
81-185 Gdynia
tel +48 58 625 57 08
przedszkole@p60.edu.gdynia.pl
www.sp43gdynia.szkolna.net
fb.com/sp43gdynia


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek