Menu górne

Kategoria

Gdyńska Giełda Szkół

Gdyńska Giełda Szkół

Gdyńska Giełda Szkół odbędzie się już w kwietniu 2019 roku. Wydarzenie skierowane jest do uczniów klas 3 gimnazjów i klas VIII szkół podstawowych. Jak co roku zarówno szkoły jak i uczniowie otrzymają informatory z ofertą szkół średnich, co z pewnością pomoże w podjęciu decyzji o wyborze przyszłej szkoły.

Przyszłorocznej Giełdzie szkół towarzyszyć będzie na pewno wiele atrakcji. W roku ubiegłym podczas wydarzenia uczniowie mogli poznać możliwości techniczne drona i sprawdzić go w działaniu,  stworzyć swoją własną pocztówkę z Giełdy Szkół, zrobić zdjęcie w fotobudce czy skorzystać z odrobiny relaksu w specjalnie przygotowanej czytelni, w której znajdowały się miękkie poduchy do siedzenia i leżaki. Podczas ubiegłorocznego wydarzenia uczniowie mogli zapoznać się także z ofertą edukacyjną gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych, czy skorzystać z aplikacji mobilnej, ze szczególnym uwzględnieniem zakładki „Nauka” na stronie www.gdynia.pl.

Przyszłoroczna Giełda Szkół to z pewnością kolejne ciekawe wydarzenia, promocja szkół i atrakcje dla młodzieży. Rodzice jak co roku będą mile widziani- jako głos doradczy dla niezdecydowanych jeszcze pociech.

Szczegółowy program Gdyńskiej Giełdy Szkół oraz informator w wersji mobilnej dostępne będą na stronie www.gdynia.pl/nauka oraz na Facebooku Gdynia edukacyjna w I kwartale 2019 roku.


Wróć do listy Następny wpis