Gdyńska Giełda Szkół 2018 - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Gdyńska Giełda Szkół 2018

09
kwiecień
Gdyńska Giełda Szkół 2018

Uwaga uczniowie klas III gdyńskich gimnazjów! Mamy dla Was świetną wiadomość! Już 16 kwietnia w godzinach: 9.00 – 15.00 w hali Gdynia Arena (ul. Kazimierza Górskiego 8) odbędzie się “GIMNAZJA START – Gdyńska Giełda Szkół”.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów klas III gimnazjów, których w Gdyni mamy 2008. Już teraz szkoły otrzymały informatory dla gimnazjalistów z ofertą szkół ponadgimnazjalnych, które posłużą jako pomoc w wyborze przyszłej szkoły.

Tegorocznej giełdzie towarzyszyć będzie wiele atrakcji, m. in.: latający dron,  możliwość stworzenia swojej własnej pocztówki z wydarzenia, fotobudka, miejsce relaksu: czyli czytelnia z wygodnymi poduchami i leżakami, prezentacje oferty edukacyjnej gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych, czy aplikacji mobilnej ze szczególnym uwzględnieniem zakładki “Nauka” na stronie www.gdynia.pl, nauka programowania i wiele innych niespodzianek.

Impreza skierowana jest do uczniów klas III gimnazjów z Gdyni, a także uczniów spoza Gdyni, zainteresowanych nauką w gdyńskich szkołach ponadgimnazjalnych. Rodzice, jako głos doradczy dla niezdecydowanych jeszcze pociech, będą także mile widziani.

Zapraszamy też do polubienia Gdyni edukacyjnej na Facebooku, gdzie zamieszczone zostaną bieżące informacje na temat tegorocznej Gdyńskiej Giełdy Szkół oraz na stronę: http://gdynia.pl/nauka-2,7718/gdynska-gielda-szkol-2018,520365, gdzie znajdują się załączniki do pobrania, m. in. Informator gimnazjalny na rok szkolny 2018/2019 czy program Gdyńskiej Giełdy Szkół


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek