Menu górne

Kategoria

Przegląd piosenki morskiej i turystycznej „Morzem malowane”

Przegląd piosenki morskiej i turystycznej „Morzem malowane”

Przedszkolaki z Gdyni przygotowują się do IV edycji przeglądu piosenki morskiej  i turystycznej „Morzem malowane”, który odbędzie się już 27 kwietnia w Kinoteatrze Grom na Oksywiu.
Gdyńskie przedszkola po raz kolejny stawiają na promocję piosenki morskiej i turystycznej. Taki  jest główny cel przeglądu „Morzem malowane” i piosenek, które zostaną zaśpiewane przez 5 i 6 latki.  Uczestnikami imprezy są dzieci  z piętnastu gdyńskich przedszkoli.

Koncepcja organizatorów przeglądu zakłada także rozwijanie wrażliwości muzycznej dzieci oraz budowanie więzi rodzinnych z Gdynią.  “Morzem malowane” to także okazja do spotkania i integracji zgłoszonych przedszkoli,  wymiany pedagogicznych doświadczeń oraz inspiracja do kolejnych działań, a dla rodziców chwile dumy i wzruszenia, gdy ich pociechy pokażą swoje talenty na profesjonalnej scenie.

Organizatorami przeglądu są cztery gdyńskie przedszkola:
Przedszkole nr 43 “Jantarek”,
Przedszkole nr 35 “Pod Żaglami”,
Przedszkole nr 43 “Morska Przygoda”
Przedszkole nr 22.

Przegląd to własna inicjatywa tych placówek, a celem od początku była prezentacja umiejętności dzieci, integracja środowiska oświatowego oraz zaproponowanie nowej oferty kulturalnej rodzicom i mieszkańcom Gdyni.

Honorowy patronat nad przeglądem objął Prezydent Miasta Gdyni.
Patronat medialny – Radio Gdańsk.


Wróć do listy Następny wpis