Gdynia Business Week w tym roku w wersji wirtualnej - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Gdynia Business Week w tym roku w wersji wirtualnej

16
czerwiec
Gdynia Business Week w tym roku w wersji wirtualnej

Znany gdyńskim uczniom i przedsiębiorcom program edukacyjny w tym roku odbędzie się w nowej odsłonie – Virtual Gdynia Business Week 2020. Zajęcia online, prowadzone na trzech połączonych platformach cyfrowych, odbywać się będą w dniach 3-6 sierpnia 2020 roku.

Zmiana formuły programu nie oznacza jednak odejścia od jego podstawowych założeń i wartości – tak jak w poprzednich latach, uczniowie gdyńskich szkół średnich będą mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których tworząc własne firmy zdobywać będą praktyczną wiedzę z zakresu przedsiębiorczości. Pracując w zespołach razem z rówieśnikami z innych krajów (głównie Stanów Zjednoczonych Ameryki) pod opieką przedstawicieli dużych firm tworzyć będą nie tylko swój produkt, ale także całą strategię marketingową.

Oprócz zainteresowań biznesowych ważne są tu również inne umiejętności – praca zespołowa, zarządzanie czasem, kreatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów – to tylko niektóre z kompetencji miękkich, jakie uczestnicy Business Weeku rozwiną podczas czterodniowych warsztatów online.

Praca pod okiem międzynarodowej kadry instruktorów to okazja na zderzenie teorii z praktyką, uzyskanie wskazówek od fachowców, zdobycie motywacji na przyszłość. Wydarzenie ma charakter międzynarodowy, a całość programu odbywa się w języku angielskim, jest to również doskonała okazja do zwiększenia kompetencji komunikacyjnych, przede wszystkim w zakresie języka angielskiego biznesowego. Jest to kolejna inicjatywa edukacyjna realizowana w Gdyni, która zachęca młodych ludzi do rozwijania własnych pasji – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia – Dla wielu uczestników poprzednich edycji programu, wzięcie w nim udziału było „wyjściem ze swojej strefy komfortu”, które zaowocowało większą pewnością siebie i przekonaniem, że biznes jest dla każdego! Była to motywacja, aby sięgnąć po to, co mogło się wydawać niemożliwe i osiągnąć sukces – dodaje.

Rekrutacja do Virtual Gdynia Business Week 2020 wystartuje we wtorek, 16 czerwca i potrwa do 15 lipca. Zasady rekrutacji i formularz zgłoszeniowy [klik]

Partnerami Virtual Gdynia Business Week 2020 są Washington Business Week, C. Hartwig, Refinitiv, Microsoft Poland, Jit Team, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia oraz Centrum Nauki Experyment.

Więcej informacji o programie na stronie www.gdyniabusinessweek.pl oraz na social media: Instargam i Facebook.


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek