Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14
październik
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października w całej Polsce obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni oraz Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia złożyli im życzenia.

 


– Dziś wyjątkowy dzień, nie tylko dla nauczycieli i dyrektorów szkół, ale także dla całej Gdyni – od tego bowiem jaką mamy młodzież, zależeć będzie przyszłość naszego miasta. Mamy w naszym mieście szczęście do nauczycieli pełnych pasji, zapału, którzy wiedzą jak sprawić, aby dla najmłodszych nauka stała się wielką przygodą. Wszystkim Państwu: nauczycielom, wychowawcom, dyrektorom, pracownikom, z okazji tego pięknego święta życzę dużo siły, spokoju, spełnienia marzeń, nadziei. Aby każdy dzień był piękny i wyjątkowy, aby przyszłość niosła ze sobą spełnienie – mówi Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdyni.

 

– W imieniu swoim, samorządu i całej społeczności Gdyni Edukacyjnej mam zaszczyt złożyć dziś najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty – dyrektorom szkół i przedszkoli, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Z całego serca dziękuję Państwu, za każdy dzień działań na rzecz najmłodszych mieszkańców. Państwa praca, ogromne zaangażowanie, jakie w nią wkładacie, sprawia, że mali gdynianie mogą poszerzać horyzonty, spełniać marzenia i sięgać tam „gdzie wzrok nie sięga”. Dziś, w dniu Państwa Święta, życzę, aby nigdy tego zapału nie zabrakło i aby czuli się Państwo szczęśliwi i spełnieni – zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek