Menu górne

Kategoria

Zdolni z Pomorza – spotkania akademickie

Zdolni z Pomorza – spotkania akademickie

Medycyna tropikalna i hiperbaryczna to temat najbliższego spotkania akademickiego zorganizowanego przez Gdański Uniwersytet Medyczny i odbędzie się już 6 października, a wszystko w ramach projektu Zdolni z Pomorza.

Na tym interdyscyplinarnym spotkaniu tematami będą m. in. choroby pasożytnicze, tropikalne oraz metody diagnostyczne i profilaktyka, jak też leczeniem różnych jednostek chorobowych w komorach hiperbarycznych. Rekrutacja na spotkanie akademickie trwa do 28 września 2018 roku.

Wykład odbędzie się w sobotę 6 października 2018 roku o godzinie 8.30 w budynku głównym Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 9b. Po wykładzie odbędą się ćwiczenia laboratoryjne w salach dydaktycznych Katedry Medycyny Tropikalnej i Parazytologii oraz w Klinice Medycyny Hiperbarycznej i Ratownictwa Morskiego UCMMiT/GUMed – Krajowego Ośrodka Medycyny Hiperbarycznej w Gdyni przy ul. Powstania Styczniowego 9b.
Chęć udziału w Spotkaniu Akademickim należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres: zdolnizpomorza@gumed.edu.pl (Michał Pikulski). Uczestnik po zgłoszeniu chęci wzięcia udziału w spotkaniu otrzyma do uzupełnia dokumenty: wniosek rekrutacyjny, deklarację, oświadczenie, formularz danych uczestnika.


Wróć do listy Następny wpis