Menu górne

Kategoria

ZAPROGRAMOWANI NA EXPERYMENT

ZAPROGRAMOWANI NA EXPERYMENT

ZAPROGRAMOWANI NA EXPERYMENT
czyli pełen niespodzianek semestr letni w nowej ofercie edukacyjnej Centrum Nauki EXPERYMENT

Poprzez zabawę oswajamy naukę, przyciągamy wiedzę. Pragniemy, aby realizacja podstawy programowej w przedszkolach i szkołach odbywała się poprzez aktywną naukę ze wsparciem Centrum Nauki EXPERYMENT jako narzędziem do pracy z dzieckiem/uczniem.
Warsztaty, zajęcia edukacyjne, ścieżki dydaktyczne, programy edukacyjne dla szkół i przedszkoli oraz NOWOŚĆ w ofercie – ZWIEDZANIE WYSTAWY Z EDUKATOREM – są gotowe do rezerwacji.
Oferta edukacyjna na semestr letni niesie z sobą szereg nowości, wśród których na szczególną uwagę zasługują warsztaty „ZAPROGRAMOWANI NA EXPERYMENT”, w ramach których „Na ratunek Ozobotom” wyruszają przedszkolaki. To wyjątkowa okazja, aby dzieci zapoznały się z podstawami kodowania informacji i programowania.
Uczniowie szkół podstawowych wyruszą w KOSMOS, poznają NAUKĘ OD KUCHNI, zastanowią się nad tym co nas truje, a co wzmacnia biorąc ŻYWNOŚĆ POD LUPĘ, oraz przejdą przez LABIRYNT ŚWIATŁA. Podczas zajęć dzieci rozwijają umiejętność pracy zespołowej, logicznego myślenia, wyciągania wniosków. Najważniejsze jednak, że poprzez zabawę zaprzyjaźniają się z przedmiotami ścisłymi i przyrodniczymi.
BATERIE NAŁADOWANE? Jeśli tak, to mamy też coś specjalnie dla szkół ponadpodstawowych, czyli zajęcia CHEMIA POD NAPIĘCIEM. W bezpiecznym laboratorium EXPERYMENTU, pod czujnym okiem naszych chemików i fizyków, uczniowie przeprowadzą doświadczenia i poznają odczynniki chemiczne.
TO TAKIE PROSTE!! W okresie 6.12.2019 – 15.05.2020 w CN EXPERYMENT, na naszych gości, czekać będzie nowa wystawa czasowa, która nawiązuje do popularnych klocków Tetris. Poprzez grę zespołową oraz interaktywną zabawę wchodzimy w świat matematyki, fizyki, technologii, a nawet mechaniki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną na nowy semestr letni poprzez stronę internetową: www.bit.ly/ExpDlaSzkol ,a także zachęcamy do kontaktu.
OFERTA EDUKACYJNA (warsztaty, zwiedzanie wystawy z edukatorem)
nr tel. 509-429-017
Programy dla nauczycieli:
Lilianna Gołaszewska tel:512-493-716, l.golaszewska@experyment.gdynia.pl
lekka broszurka edukacyjna semestr letni 2020

Pozdrawiamy
ZESPÓŁ CENTRUM NAUKI EXPERYMENT 😊


Wróć do listy Następny wpis