Menu górne

Kategoria

Szkolenie antyterrorystyczne – grudzień

Szkolenie antyterrorystyczne – grudzień

Urząd Miasta Gdyni wraz z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni oraz Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku zaprasza Dyrektorów i przedstawicieli gdyńskich placówek oświatowych na „szkolenie antyterrorystyczne” z zakresu zagrożeń terrorystycznych i innych radykalnych działań, które odbędzie się na terenie uczelni w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7, w dniu 12 grudnia 2019 roku, w godz. 9:30-12:30.
Szkolenie realizuje działania w zakresie upowszechniania wiedzy w obszarze szeroko pojmowanego bezpieczeństwa oraz zostanie przeprowadzone we współpracy i z udziałem funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gdańsku.
W programie zaplanowano część praktyczną w postaci symulacji “sytuacji zakładniczej” i “aktywnego strzelca” oraz teoretyczną podczas, której omówione zostaną najważniejsze zasady – procedury zachowania oraz nowe metody i sposoby edukacji uczniów związane z tematyką szkolenia.
Potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu oraz ewentualne zapytania w kwestiach organizacyjnych prosimy kierować do koordynatora wydarzenia – Kierownika Katedry Bezpieczeństwa WSAiB Gdynia – dr Wojciech Wosek, (e-mail: wwosek@kadra.wsaib.pl; tel. 601-653-013).

Zaproszenie


Wróć do listy Następny wpis