Menu górne

Kategoria

SP 6 z certyfikatem Microsoftu „Szkoła w chmurze”

SP 6 z certyfikatem Microsoftu „Szkoła w chmurze”

Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni została wyróżniona i otrzymała prestiżowy certyfikat firmy Microsoft „Szkoła w chmurze”. Dzięki temu dołączyła do ogólnopolskiej sieci Szkół w Chmurze Microsoft oraz ogólnoświatowej sieci Microsoft Schools.

Certyfikat i list gratulacyjny przekazały szkole Cecylia Szymańska-Ban, dyrektor ds. Edukacji Microsoft Polska oraz Agata Kapica, manager programu Microsoft dla Edukacji. Tytuł nadawany jest szkołom, które podjęły się procesu transformacji sposobu nauczania z wykorzystaniem nowych technologii.

Uzyskanie tego wyróżnienia stało się możliwe dzięki zaangażowaniu nauczycieli i dyrekcji szkoły. W szkole aktywnie wykorzystuje się usługę Office 365 Education, która stwarza duże możliwości pracy mobilnej, zespołowej i ułatwia komunikację wewnątrz szkoły.

Dzięki innowacyjnemu podejściu do edukacji nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdyni otrzymali również zaproszenie do udziału w programach, takich jak Microsoft Innovative Expert Educator– globalna sieć innowacyjnych nauczycieli oraz Showcase School – globalna sieć innowacyjnych szkół.
Gratulujemy.


Wróć do listy Następny wpis