Na zdjęciu znajduje sie grafika przedstawiajaca dziewczynę w granatowej marynarce i białej bluzce rozkładającą ręce z powodu osiągniętego sukcesu. Dziewczyna stoi na niebieskim tle

,

Potężna dawka wiedzy dla młodych gdynianek :)

Czy są wśród nas uczennice, które marzą o własnej firmie i chcą działać w biznesie? Jeśli TAK, zapraszamy do obejrzenia niezwykle inspirujących webinariów, które przygotowują i prowadzą eksperci Fundacji “Sukces Szminką pisany”. To ogromna dawka motywacji, pozytywnych treści i energii do działania.

 

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest najstarszą i największą organizacją w Polsce, której celem jest promowanie przedsiębiorczych postaw i kompleksowe wspieranie kobiet oraz młodzieży, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń.  Działa od 2008 r. tworząc największą społeczność przedsiębiorczych kobiet w Polsce m.in. poprzez portal sukcespisanyszminka.pl, realizację innowacyjnych programów i wielu szerokich kampanii społecznych.

Webinaria, które znajdują się stronie internetowej fundacji, “serwują” ogromną porcję wiedzy m.in. na temat inwestowania w rozwój osobisty,  sposobów przekuwania pomysłów na biznes w BIZNES, kompetencji przyszłości i wiele innych. Wystarczy, że klikniesz TU.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.