Na zdjęciu widać ludzkie oko symbolizujące patrzenie w przyszłość

,

Czy znasz Zawody Przyszłości? Poznaj je!

Według raportu “The Future od Jobs 2020” przygotowanego przez World Economic Forum już niebawem, bo do 2025 roku, zniknie aż 85 milionów miejsc pracy. Co będzie dalej? Dobre pytanie. W zamian za to pojawi się blisko 100 milionów nowych. Zatem, spodziewajmy się, że będziemy pracować w zawodach, o których jeszcze nic albo mało wiemy. W których branżach będzie się tak działo?

 

Nową Rzeczywistość 2025 najlepiej opisuje  portal Biznes Szminką Pisany i tam odsyłamy Was, drodzy Młodzi zawodowcy. Przeczytacie m.in, o przyszłości w IT, bankowości, finansach, biotechnologii, ekologii, zdrowiu i lifestyle, urbanistyce ….  a nawet o przedłużaniu ludzkiego życia. Sięgnijcie po ciekawą lekturę już teraz.

 

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.