Na zdjęciu znajduje się kolorowy raport przedstawiający wykres.

Jest już najnowsza Ocena pomorskiego rynku pracy za 2022 r.

Każdego roku Sejmik Województwa Pomorskiego dokonuje bieżącej oceny sytuacji na rynku pracy i realizacji zadań w zakresie polityki rynku pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem na ten temat.

 

Przygotowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku (WUP) informacja przedstawia charakterystykę aktualnych zjawisk i trendów na rynku pracy województwa pomorskiego oraz realizację przez WUP kluczowych zadań w zakresie polityki rynku pracy. Z dokumentu można dowiedzieć się więcej m.in.  o aktualnej sytuacji na pomorskim rynku pracy, jakie są trendy, jak przedstawia się podaż i popyt, które branże miały problem z zatrudnianiem, a które wręcz “chłonęły pracowników.”.


“Ocena sytuacji na rynku pracy województwa pomorskiego i realizacji przez Samorząd Województwa Pomorskiego zadań w zakresie polityki rynku pracy”
znajduje się TU.

 

 

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.