Na zdjęciu znajduje się człowiek(kobieta) ubrana w szarą marynarkę i białą koszulę, która trzyma w dłoni biały napis: Idea - Plan- Action.

Ferie z Gdyńskimi Doradcami Kariery

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni uruchomił dodatkowe terminy spotkań indywidualnych z Gdyńskimi Doradcami Kariery. Doradcy zawodowi zapraszają uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych i ich rodziców.

 

Spotkania z doradcami kariery to:

  • wsparcie przy wyborze szkoły średniej i dalszej ścieżki edukacji,
  • badanie predyspozycji i uzdolnień (specjalistyczne testy, rozmowa),
  • wskazywanie możliwych ścieżek edukacji i późniejszej kariery zawodowej,
  • motywowanie do rozwoju,
  • udzielanie informacji o wybranych zawodach.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerami tel: (58) 776 12 69, (58) 776 12 60 w dni robocze od  8:00 do 15:00. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z doradcą i wspólne ustalenie terminu. Spotkania odbywać się będą w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni, ul. Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.