Na zdjęciu przy biurku siedzi młoda kobieta o długich włosach i w okularach. W ustach trzyma żółty ołówek. Siedzi przy biurku drewnianym, na którym stoi laptop i podajnik z kolorowymi ołówkami.

Informator gdyńskich szkół ponadpodstawowych dla ósmoklasistów

Ósmoklasiści przygotowują się już do wyboru szkoły ponadpodstawowej. Pomoże im w tym informator, stanowiący kompendium wiedzy o ofercie edukacyjnej gdyńskich szkół ponadpodstawowych. Materiał zawiera charakterystykę gdyńskich szkół ponadpodstawowych, szczegółowy opis oddziałów, pozalekcyjne aktywności oraz charakterystyki zawodów.

 

Przypominamy, że aby ułatwić proces rekrutacji, zniesiony został limit ilości szkół, jakie mogą w tym roku wybrać uczniowie. Dlatego w tym roku w Gdyni uczniowie mogą wybrać wszystkie szkoły, a w nich dowolną liczbę oddziałów. Informator do pobrania znajduje się TUTAJ.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.