Na zdjęciu znajduje się ilustracja przedstawiająca graf z dwiema strzałkami w kolorze zielonym i czerwonym przedstawiające tendencje wzrostowe i spadkowe.

,

Nowa Ocena sytuacji na rynku pracy w woj. pomorskim

To ważna informacja dla tych, którzy są ciekawi najnowszej oceny sytuacji na rynku pracy i realizacji zadań w zakresie polityki rynku pracy. Sejmik Województwa Pomorskiego w dn. 26 czerwca 2023 r. podczas LV sesji przyjął Uchwałę w sprawie oceny sytuacji na rynku pracy województwa pomorskiego i realizacji przez Samorząd Województwa Pomorskiego zadań w zakresie polityki rynku pracy w 2023 roku.

 

Przygotowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku informacja przedstawia charakterystykę aktualnych zjawisk i trendów na rynku pracy województwa pomorskiego oraz realizację przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku kluczowych zadań w zakresie polityki rynku pracy. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.