Na zdjęciu znajduje się grupka młodzieży - uczniów, którzy ubrani są w szkolne niebiesko-białe mundurki i trzymają w rękach czarną tablicę z napisem "We are the future"

,

Myśląc o rynku pracy za 10 lat

Zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądał rynek pracy w 2030 roku? Pewnie wielu z Was zadaje sobie pytanie, czy roboty zajmą miejsce “ludzkich rąk”, w która stronę rozwinie się transformacja w sposobie pracy, jak nowe trendy wpłyną na liczbę miejsc pracy, wykonywane zawody czy rozwój pracowników, jakie będą kompetencje przyszłości. Zachęcamy do śledzenia bardzo ciekawej strony internetowej www.umiejetnosci2030.pl

 

Na tej stronie znajdziecie informacje m.in. o umiejętnościach przyszłości, jakie są trendy i determinanty społeczne oraz perspektywy rozwoju sektorów branżowych, wyzwania, które stoją przed edukacją i wiele innych porad. Stronę prowadzi PEARSON – największa grupa edukacyjna na świecie, której celem działania jest wspieranie procesów kształcenia maksymalizacja postępów uczących się na każdym etapie życia. PEARSON współpracuje z wieloma renomowanymi  szkołami, uniwersytetami, firmami oraz rządami na całym globie. Odwiedź tę niezwykłą stronę.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.