Niebanalnie o giełdzie - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Niebanalnie o giełdzie

09
styczeń
Niebanalnie o giełdzie

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja GPW rozpoczęła realizację nowego, bezpłatnego projektu edukacyjnego dla nauczycieli – „Niebanalnie o giełdzie”.

Adresatami naszego projektu są nauczyciele przedmiotów zawierających treści ekonomiczne (w szczególności: Podstawy przedsiębiorczości, Wiedza o społeczeństwie, Matematyka, Geografia, Historia) nauczający w klasach 7-8 szkoły podstawowej oraz w szkołach ponadpodstawowych.
Szkolenie „Niebanalnie o giełdzie” w Gdańsku odbędzie się 31 maja na Politechnice Gdańskiej.
Rejestracja odbywa się na stronie:   https://wizytyszkolnegpw.pl/niebanalnie-o-gieldzie.
Projekt ma charakter ogólnopolski, udział w nim jest bezpłatny dla uczestników, ale liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.
Udział w projekcie „Niebanalnie o giełdzie” to dla nauczycieli możliwość:

Organizatorem projektu jest Fundacja GPW wraz z partnerem – Giełdą Papierów Wartościowych. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Patronat nad projektem objęły: Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju, Bankowy Fundusz Gwarancyjny a także ośrodki akademickie, w których realizowane będą lokalne szkolenia.

Mamy nadzieję, że nasz projekt wpisze się w Państwa misję i że zechcą Państwo wesprzeć nas w działaniach promocyjnych w swoim regionie.

Jeśli będą Państwo potrzebować dodatkowych informacji – prosimy o kontakt e-mailowy.

Fundacja GPW
Książęca 4, 00-498 Warszawa


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek