Nasi najlepsi absolwenci wyróżnieni - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Nasi najlepsi absolwenci wyróżnieni

17
listopad
Nasi najlepsi absolwenci wyróżnieni

Są niezwykle zdolni, kreatywni i wybitni. Ci absolwenci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki z egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego w swoich szkołach w Gdyni, co roku wyróżniani są specjalnymi życzeniami.

W tym roku ze względu na pandemię nie odbyła się gala wręczenia pamiątkowych listów gratulacyjnych. O to, aby prezenty trafiły do adresatów zadbały gdyńskie szkoły.

Gratulacje i życzenia dla najlepszych gdyńskich absolwentów

Mimo trudnych okoliczności osiągnęliście sukces podczas egzaminów. To zwieńczenie pewnego etapu Waszej podróży. Mamy nadzieję, że w kolejnym, dzięki edukacji odebranej w Gdyni, jeszcze bardziej rozwiniecie… żagle. Jesteśmy z Was dumni i mamy nadzieję, usłyszeć o Waszych kolejnych sukcesach – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Oprócz listu gratulacyjnego najlepsi absolwenci klas ósmych i maturalnych otrzymują pióro z grawerem – imieniem i nazwiskiem.

To piękna pamiątka, która mam nadzieję w odpowiednim momencie, przypomni o największych sukcesach osiągniętych w naszym mieście. Niech posłuży do napisania kolejnych rozdziałów Waszej historii. Gratuluję olbrzymiego sukcesu i życzę kolejnych – dodaje Joanna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni.

Te wyjątkowe osiągnięcia to zasługa ciężkiej pracy uczniów, ale także ich wspaniałych nauczycieli, rodziców i społeczności szkolnej.

– Do tej pory poszerzaliście horyzonty pod żaglami naszego miasta i mamy nadzieję, że w przyszłości kolejne pokolenia absolwentów będą nam dawać tyle satysfakcji. Wasz sukces to wielka motywacja dla całej społeczności Gdyni Edukacyjnej. Gratuluję i życzę kolejnych wspaniałych osiągnięć – gratuluje Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek