Menu górne

Kategoria

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Szanowni Państwo,

W imieniu Wojewódzkiej Kapituły Konkursu serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do udziału w XV Pomorskim Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Zgodnie z założeniami organizacyjnymi, zawartymi w Regulaminie Konkursu, jest on przeprowadzany w dwóch etapach: w powiatowym oraz etapie wojewódzkim – jest to finał, który odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2020 roku w Gdańsku.

Etap powiatowy Konkursu odbędzie się w dniu 25 marca 2020 r. o godz. 7:45 w siedzibie X Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni ul. Władysława IV 58.   Uczestnicy I etapu Konkursu proszeni są o przybycie min 15 minut przed rozpoczęciem testu. Koniecznie należy posiadać przy sobie dowód osobisty lub legitymację szkolną w celu potwierdzenia tożsamości uczestnika. Ponadto prosimy nauczyciela – opiekuna o zabranie ze sobą oryginałów zgłoszeń uczestników. Pięciu uczestników z największą liczbą punktów zdobytych podczas testu przechodzi do II etapu wojewódzkiego czyli finału.

Wypełnione zgłoszenia uczestników z danej szkoły należy przesyłać zbiorczo w jednej wiadomości mailowej do dnia 20 marca 2020 r. do godz. 16:00 na adres mailowy k.nowicka@gdynia.pl
Zgłoszenia dokonane po terminie nie będą brane pod uwagę.

W załączeniu przekazuję regulamin Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla etapu powiatowego gdyńskich szkół ponadpodstawowych oraz zgłoszenie dla uczestników, a także skan regulaminu dla całego konkursu.

Regulamin Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
regulamin
zgłoszenie+oświadczenie


Wróć do listy Następny wpis