Menu górne

Kategoria

Jubileusz „Jedynki”, czyli podziel się zdjęciami

Jubileusz „Jedynki”, czyli podziel się zdjęciami

Mnóstwo okazji do wspomnień będą mieli absolwenci gdyńskiej „Jedynki”. Szkoła Podstawowa nr 1, Gimnazjum nr 1 oraz XVII Liceum Ogólnokształcące obchodzą swoje 90-lecie. Uroczyste obchody jubileuszu zaplanowano na 10 listopada, ale już teraz organizatorzy wydarzenia liczą na swoich absolwentów. Wszystkich posiadających zdjęcia z czasów nauki szkolnej zachęcają do ich udostępnienia na potrzeby planowanej wystawy. Najbardziej zależy im na fotografiach z lat 1962 – 1969.

„Będzie mnóstwo okazji do wspomnień, a tych nie ma bez zdjęć” – uzasadniają swój apel organizatorzy wydarzenia i zapraszają do współpracy.

Organizatorzy 90-lecia „Jedynki” planują też publikację wspomnień absolwentów szkoły, których losy po opuszczeniu jej murów potoczyły się w sposób ciekawy, niecodzienny, czy inspirujący dla innych. Każdy, kto chciałby podzielić się swoją historią lub zna absolwenta „Jedynki”, którego losy warto opowiedzieć, proszony jest o kontakt ze szkołą.

Zdjęcia można wysłać mailem do 13 września na adres lesisz.malgorzata@17logdynia.pl lub dostarczyć do szkoły, gdzie zostaną zeskanowane. Wszelkie informacje uzyskamy w sekretariacie XVII LO oraz pod numerem tel. 58 620 33 16.


Wróć do listy Następny wpis