Dni Otwarte w gdyńskich szkołach - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Dni Otwarte w gdyńskich szkołach

01
marzec
Dni Otwarte w gdyńskich szkołach

Dni otwarte w szkołach organizowane są corocznie w marcu, kwietniu i maju. Jest to czas, kiedy przyszli uczniowie i ich rodzice mogą zapoznać się z ofertą danej szkoły. Dni otwarte to możliwość poznania placówki i okazja do rozmów, ale i wzięcia udziału w aktywnościach przygotowanych przez szkoły.

– Każdego roku w gdyńskim systemie oświatowym witamy nowych uczniów. Aby ułatwić im wybór dalszej drogi edukacji i realizowanie swoich pasji, szkoły organizują Dni Otwarte, podczas których można zapoznać się z ich zróżnicowaną ofertą. Jest z czego wybierać. W Gdyni jest ponad 60 placówek oświatowych, każda o innej specyfice. Warto również przypomnieć, że w budynkach szkolnych realizowane są nowe funkcje, takie jak opieka żłobkowa, przedszkolna, działają biblioteki, odbywa się kształcenie osób dorosłych. Gdyńska polityka edukacyjna stawia na otwartość szkół, nie tylko w ten jeden dzień i nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale wszystkich mieszkańców – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.

Harmonogram tegorocznych Dni Otwartych szkół w Gdyni:

2 marca

I Akademickie Liceum Ogólnokształcące

Dzień otwarty w szkole odbędzie się 2 marca w godzinach 10.00-14.00.
Będzie to niezwykły czas spędzony w jednej z najnowocześniejszych szkół w Gdyni. To miejsce otwarte na ludzi, którzy chcą zdobywać wiedzę i realizować swoje pasje. Szkoła ma ofertę zarówno dla umysłów ścisłych, sportowców jak i artystów. Szkoła zapewnia harmonię między nauką i pasją, zachęca do zaplanowania wspólnie przyszłości i zaprasza na niezwykły, interaktywny spacer po szkole.
Adres: Narcyzowa 6

6 marca

Szkoła Podstawowa nr 43

Podczas Dnia Otwartego odbędą się zabawy sportowe, integrujące przy muzyce, a także na piankach sensorycznych. Dzieci będą mogły obserwować i włączyć się w grę interaktywną w szachy oraz w inne gry z wykorzystaniem aktywnej maty podłogowej. Przyszli uczniowie będą mogli wykazać swoje umiejętności artystyczne i językowe. Nauczyciele logopedii i gimnastyki korekcyjnej poprowadzą zajęcia specjalistyczne. Kolejną atrakcją tego dnia będą eksperymenty chemiczno- fizyczne w wykonaniu koła chemiczno- fizycznego pod kierunkiem nauczyciela.
Adres: ul. Porębskiego 21

6 i 7 marca

Szkoła Podstawowa nr 13

Na te dwa dni szkoła zaplanowała m. in. warsztaty plastyczne, ruchowe (zabawy z chustą) oraz zajęcia komputerowe oraz z zakresu robotyki.
W obydwa dni atrakcje rozpoczną się od godziny 9.00, a nauczyciele zorganizują zajęcia pokazowe, które będą specjalnie przygotowane najmłodszych gości.
Adres: Halicka 8

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 48

W planie Dnia Otwartego przewidziane jest zwiedzanie szkoły i wiele innych atrakcji, w godz. 9.30-11.00.
Adres: Jowisza 60

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 39

W programie Dnia Otwartego: nauka programowania- wykorzystanie Ozobotów i mat do kodowania, zabawy i ćwiczenia z wykorzystaniem elementów „Radosnej szkoły”, trening uwagi słuchowej metodą prof. Alfreda Tomatisa, zajęcia wspomagające integrację sensoryczną.
Adres: Admirała Józefa Unruga 88

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 40

W programie Dnia Otwartego: prezentacja szkoły w oparciu o przygotowaną dla każdego dziecka książeczkę pt:„Odkrywcy Czterdziestki”, realizacja przygotowanych zadań w poszczególnych stacjach tematycznych: zajęcia otwarte „Poznaj Gdynię z Rybką Gdynką”, warsztaty z zakresu edukacji kaszubskiej i morskiej, zabawy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, gry i zabawy plastyczne, muzyczne, sportowe, inspiracje gipsowe, zwiedzanie sal lekcyjnych, w tym sali Kaszubskiej, Morskiej, Europejskiej, prezentacja multimedialna dotycząca klasy sportowej o profilu pływackim, wręczenie obecnym „Dyplomu Odkrywcy”.
Adres: Rozewska 33

7 marca

Zespół Wczesnej Edukacji nr 1, Szkoła Podstawowa nr 45

Dzień Otwarty organizowany będzie w godz. 16.00-18.00. Organizatorzy zapraszają dzieci i rodziców do odwiedzenia szkoły i wspólnej zabawy w odnalezieniu pirackiego skarbu.
Motyw przewodni tej morskiej przygody brzmi: „Nasza szkoła to okręt, który pomoże Ci odkryć morza i oceany wiedzy”.
Adres: Wiczlińska 33

7 marca

Szkoła Podstawowa nr 12

Dzień Otwarty odbędzie się w godz. 17.00-19.00. W tym czasie dzieci będą mogły poznać tajniki kodowania i programowania przy użyciu wielu narzędzi TIK: mat edukacyjnych, robotów, gier planszowych, multimedialnych oraz drukarek i długopisów 3D.
Oprócz tego nasi goście będą mogli wziąć udział w zajęciach plastycznych, ruchowych. Dzieci będą mogły przeprowadzać doświadczenia przyrodnicze oraz uczestniczyć w innych atrakcjach, które zostaną przygotowane przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdyni.
Adres: ul. Stawna 4/6

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 31

SP nr 31 organizuje Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów i podopiecznych z grup zerowych w godzinach 9.00 – 13.00.

W programie: zwiedzanie szkoły, zajęcia ruchowe, zabawy z tablicą interaktywną, doświadczenia przyrodnicze, zabawy plastyczne i manualne, konsultacje logopedyczne. Zajęcia odbędą się w różnych miejscach naszej szkoły: sala gimnastyczna, biblioteka, świetlica szkolna, gabinet logopedy. Ponadto 23 marca dla chętnych i zainteresowanych dzieci odbędą się zajęcia adaptacyjne w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci 5 i 6-letnich i 7-letnich. W trakcie trwania zajęć dla dzieci, rodzice będą mieli możliwość konsultacji z dyrekcją i rozmowy z nauczycielami.

W Dniu Otwartym szkoły, dla klas III kandydatów do klas IV sportowych, 23 marca będą realizowane następujące zadania:
– gry i zabawy dla dzieci klas III ( piłka nożna chłopcy, piłka ręczna dziewczynki ),
– gry i zawody  (rodzice kontra dzieci ),
– mini turnieje w grach zespołowych dla dzieci,
– informacje dla rodziców dotyczące zasad funkcjonowania oddziałów sportowych w SP 31,
– największa atrakcja „pokonaj Szmala” legendarnego bramkarza reprezentacji Polski w Piłce Ręcznej.
Adres: Chylońska 227

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 53

Dzień Otwarty odbędzie się w godz. 10.00-14.00.
Tak, jak przed rokiem organizatorzy zapraszają do udziału w loterii fantowej i wielu atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli SP nr 53 w Gdyni. Jak zawsze będzie to sobota pod znakiem pracy twórczej, eksperymentu i dobrej zabawy. Szkoła zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach edukacyjnych rozwijających kreatywność. Będzie można wziąć udział w zajęciach z logopedii na wesoło, eksperymentach, warsztatach matematycznych, potyczkach językowych, zabawach z tablicą interaktywną. Na deser zajęcia sportowe z koszykarkami klubu Basket Gdynia.
Adres: Generała Józefa Hallera 9

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 11

Dzień Otwarty w SP 11 odbywać się będzie w godz. 10.30-13.00. W trakcie wydarzenia prezentacja dla rodziców i dzieci programu Corinth, konsultacje ze specjalistami i warsztaty ceramiczne dla dzieci i ich rodziców.
Adres: Wrocławska 52

9 marca

Szkoła Podstawowa nr 26

Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 10.00.
Rodzice i dzieci będą mogli zobaczyć i wziąć udział w pokazie treningu sportowego z trenerem Arki Gdynia. Odbędzie się lekcja języka francuskiego z innowacyjnym programem w klasach IV, a także będzie można wykonać doświadczenia przyrodnicze (działania we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim).
Adres: Tatrzańska 40

11 i 18 marca

17 maja –dzień otwarty i festyn

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1

Dni Otwarte odbędą się w godz. 10.00-13.00.
Propozycja udziału w:
– otwartych zajęciach edukacyjnych w przedszkolu,
– zajęciach logopedycznych z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (AAC),
– terapii audio-psycho-lingwistycznej wg Tomatisa,
– zajęciach integracji sensorycznej oraz zajęciach muzyczno-rytmicznych.

17 maja odbędzie się festyn promujący zdrowe i świadome odżywianie oraz aktywny tryb życia, gry i zabawy sportowe, „zrób to sam” .
Adres: Pułkownika Stanisława Dąbka 277

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 44

Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 44 to okazja do poznania szkoły, jej pracowni przedmiotowych, doświadczenia przyjaznej atmosfery placówki, uczestniczenia w zabawach ruchowych np. dmuchany ACTIVE dla najmłodszych, pokazy i zabawy lekkoatletyczne i ogólnorozwojowe, a także wzięcia udziału w dydaktycznych grach i zabawach (kolorowa masa solna, eksponaty przyrodnicze, Quizlet w j.angielskim, warsztaty muzyczne, układanki matematyczne, gry logiczne i orgiami, zajęcia plastyczne). Ponadto będzie okazja do obejrzenia filmów pokazujących szkolne życie i wycieczki, a także bajek dla najmłodszych gości. Na odwiedzających czekać będzie również mały poczęstunek i upominki w formie szkolnych gadżetów. Po szkole oprowadzać będą bajkowe postacie, które wprowadzą w magiczny świat Szkoły Podstawowej nr 44.
Adres: ul. Sucharskiego 10

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 29

Dzień Otwarty dla rodziców z dziećmi w godzinach 17.00 – 19.00.
W programie: spotkanie z dyrektorem szkoły i zapoznanie z ofertą edukacyjną placówki, prezentacja nauczycieli, którzy obejmą wychowawstwa w przyszłych oddziałach przedszkolnych i w klasach pierwszych, gra szkolna dla dzieci, zajęcia otwarte i zwiedzanie sal lekcyjnych, niespodzianki dla każdego dziecka.
Adres: Piotra Ściegiennego 8

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 16

Dzień Otwarty w godzinach 16.00-18.00.
Odbywać się będą m.in.:
-zajęcia plastyczne, gry i zabawy integracyjno-aktywizujące, prezentacja multimedialna oraz pokazy sportowe.
Adres: Chabrowa 43

14 marca

Szkoła Podstawowa nr 10

W programie Dnia Otwartego:
– prezentacja osiągnięć uczniów,
– prezentacja sprzętu multimedialnego pozyskanego z funduszy europejskich i Miasta Gdyni:

Adres: Morska 192

16 marca

Szkoła Podstawowa nr 34

Dzień Otwarty w godzinach 10.00-14.00.
Największe atrakcje jakie czekają na gości to m. in.: zwiedzanie szkoły, loteria, eksperymenty, przedstawienie teatralne, warsztaty plastyczne, muzyczne i taneczne pokazy sportowe, wystawy, fotobudka, konsultacje logopedyczne, pedagogiczne i psychologiczne, spotkanie z dyrektorem.
Adres: Cylkowskiego 5

16 marca

Szkoła Podstawowa nr 21
Dzień Otwarty w godzinach 10.00-13.00.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 zapraszają dzieci z gdyńskich przedszkoli wraz z rodzicami, a także wszystkich innych zainteresowanych na Dzień Otwarty szkoły. W programie m.in. prezentacja klas, rozmowy z dyrekcją oraz z nauczycielami, występy taneczne i wokalne, kawiarenka i wiele innych atrakcji przybliżających ofertę zajęć szkoły.
Adres: Jana z Kolna 5

16 marca

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2

Dzień Otwarty w godz. 10.00-13.00.
Rodzice i dzieci poznają życie przedszkola i szkoły.
Na gości czekają atrakcje: gry planszowe, eksperymenty, zawody sportowe, występy artystyczne i kawiarenka.
Adres: Leopolda Staffa 10

16 marca

Szkoła Podstawowa nr 17

Dni Otwarte odbędą się w godz. 10.00-12.00.
W programie: spotkanie dyrekcji z rodzicami, gry i zabawy dla dzieci pod opieką nauczycieli świetlicy, zwiedzanie szkoły, możliwość spotkania z przyszłymi wychowawcami klas.
Adres: Grabowo 12

21 marca

Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych

Dzień Otwarty szkoły odbędzie się w godzinach 9.30-13.30.
W programie między innymi: zwiedzanie szkoły, w tym: pracowni technologicznych i zawodowych, warsztatów szkolnych, sali restauracyjnej i szkolnej kawiarenki, pracowni obsługi konsumenta, pracowni językowych, apartamentu. A także przedstawienie oferty edukacyjnej szkoły na rok szkolny 2019/2020 i degustacja oraz możliwość zakupu wyrobów szkolnych.
Adres: Morska 77

21 marca

X Liceum Ogólnokształcące

Dzień Otwarty w X Liceum Ogólnokształcącym rozpocznie się o godz. 12.00.
Szkoła przedstawi ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/20, zaprezentuje profile klas oraz zajęcia dodatkowe planowane w roku przyszłym.

Adres: Władysława IV 58

22 marca

Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych

Dzień Otwarty w godzinach 12.00-15.00. W tym czasie zostanie rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs „Praktykant w firmie symulacyjnej”. Będzie także możliwość praktycznego zapoznania się z działalnością jedynej w Gdyni firmy symulacyjnej. Oferujemy również prezentację profesjonalnego wykonania i obróbki graficznej fotografii cyfrowej. Ponadto odwiedzający będą mogli zapoznać się z technikami tworzenia materiałów reklamowych.
Adres: aleja Zwycięstwa 194

22 marca

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3

Główną atrakcją Dnia Otwartego będzie wystawa „Trzymajmy się morza” oraz finał Międzyszkolnego Konkursu: „Błękitna Armia Gen. Hallera w walce o niepodległość Polski”. Tego dnia odbędą się także targi edukacyjno-szkolne przygotowane w porozumieniu z OHP, MCK i PUP.
Adres: Raduńska 21

23 marca i 8 czerwca

Szkoła Podstawowa nr 8

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 8 odbędzie się dwa razy:

Adres: ul.Orłowska 27/33

23 marca

Szkoła Podstawowa nr 35

7 lutego 2019 roku odbył się Dzień Otwarty Szkoły dla najmłodszych uczniów, a 23 marca planowany jest Dzień Otwarty dla uczniów klasy IV sportowej o profilu „piłka nożna”.
Tego dnia uczniowie wraz z rodzicami mają możliwość zwiedzania szkoły, uczestniczą w zabawie integracyjnej „Poznajmy się”, przeprowadzają doświadczenia w nowej pracowni chemicznej, uczestniczą w zajęciach prowadzonych w pracowni komputerowej i językowej.
Rodzice mają możliwość rozmowy z dyrektorem szkoły, psychologiem, pedagogiem i logopedą.
Adres: Uczniowska 1

27 marca
4 kwietnia

Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących

W trakcie Dnia Otwartego, który będzie trwał w godz.17.00 do 18.00 uczniowie szkoły zaprezentują pokazy sportowe z koszykówki i gimnastyki artystycznej.
Kandydaci będą mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami oraz trenerami, a także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania szkoły. 04 kwietnia szkoła zaprasza na dzień otwarty VII SLO -od godz.17.00.
Adres: Władysława IV 54

28 marca

Szkoła Podstawowa nr 33

Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 17.00.
W programie: warsztaty teatralno – muzyczne „Co nam w duszy gra”, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne i sportowe.
Rodzice i przyszli uczniowie będą mieli okazję poznać nauczycieli oraz zwiedzić szkołę.
Adres: Cypriana Godebskiego 8

28 marca

Szkoła Podstawowa nr 51

Dzień otwarty szkoły osbywać się będzie w godzinach 17.00-20.00
W programie:
zwiedzanie sal lekcyjnych i pracowni;
– konkursy i zabawy;
– pokazy taneczne;
– eksperymenty chemiczne;
– przedstawienie teatralne;
– poczęstunek.
Adres: Juliusza Słowackiego 53

30 marca

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4

W trakcie Dnia Otwartego goście będą mieli możliwość odwiedzenia tajemniczej sali zagadek i wzięcia udziału w zabawie.
Najmłodsi wezmą udział w pokazie innowacyjnych zajęć kodowania na dywanie.

Adres: Chwaszczyńska 26


30 marca
4 kwietnia

Szkoła Podstawowa nr 52
Dni otwarte w szkole odbęda się pod hasłem “Cieszę się, że będę uczniem”. W godzinach od 10.00 do 12.00 oraz 4 kwietnia w godz. 16.30-19.00 będzie można spotkać się z nauczycielami, zobaczyć szkołę, a przyszli uczniowie będą mogli wziąć udział w spacerze edukacyjnym.

1 kwietnia

II Liceum Ogólnokształcące

Dzień Otwarty Szkoły odbędzie się w godz. 12.00 – 14.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają do odwiedzenia i zapoznania się na miejscu z ofertą szkoły.
Adres: Wolności 22B, 81-327 Gdynia

2 kwietnia

Szkoła Podstawowa nr 18

Tego dnia gospodarzami szkoły będą najstarsi uczniowie.
W programie między innymi:
– zwiedzanie szkoły,
– zajęcia na hali sportowej i sali gimnastycznej,
– zajęcia otwarte (muzyczne, wokalne, taneczne) – będzie można zajrzeć na lekcje,
– chemia dla malucha – warsztaty chemiczne dla najmłodszych zorganizowane przez koło chemiczne,
– zajęcia plastyczne w świetlicy,
– zajęcia w bibliotece,
– nauczycielska cukiernia – poczęstunek w szkolnej stołówce, popisowe ciasta nauczycieli.
Adres: ul. Krasickiego 28

2 kwietnia

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2

Dzień otwarty odbędzie się w godz. 9.00-14.00. W programie m.in. warsztaty zawodowe, pokaz filmów szkolnych, gry polonistyczne, doświadczenia chemiczne, spotkanie z grupą teatralną BIS. Wszystkich odwiedzających czeka też słodki poczęstunek w szkolnej kawiarence.
Adres: ul.Energetyków 13

5 i 6 kwietnia

XIV Liceum Ogólnokształcące

Dni Otwarte w XIV Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni odbędą się 5 kwietnia w godz. 13.00-15.00 oraz 6 kwietnia w godz. 10.30-12.30.
Tego dnia zaprezentują się klasy profilowane:
– mecz matematyczny,
– debata oksfordzka,
– pokazy laboratoryjne, mikroskopowe, eksperymenty, sekcje,
– konkursy językowe, prezentacja kultury i kuchni międzynarodowej,
Kandydatom udzielona będzie pomoc w wyborze ścieżce edukacyjnej.
Adres: Wejherowska 55

6 kwietnia

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

W szkole odbędzie się festyn oraz lekcje otwarte.
Adres: Nagietkowa 73

6 kwietnia

Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych

W programie:
– informacje na temat oferty edukacyjnej szkoły,
– prezentacja nowoczesnych pracowni: informatycznych, multimedialnych, laboratoriów,  warsztatów,
– spotkania z przedstawicielami firm, z którymi szkoła współpracuje,
– prezentacja dorobku szkoły i osiągnięć uczniów,
– rozgrywki sportowe, trening siłowy wraz z poradami dot. dietetyki w sporcie,
– porady doradcy zawodowego.
Adres: 48, Sambora


6 kwietnia


III Liceum Ogólnokształcące

W szkole dzień otwarty rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godziny 13.00. Podczas wydarzenia odbędą się spotkania kandydatów do liceum z dyrektorem szkoły.
Adres: ul. Legionów 27

11 kwietnia

Szkoła Podstawowa nr 20

Dzień Otwarty odbędzie się w godzinach 16.00-18.00.
Największymi atrakcjami, któr będą czekać na kandydatów odwiedzających szkołę będą:
– zajęcia pokazowe z Ozobotami.
– pokaz elementów programowania – tablica multimedialna.
– kąciki zabaw: przyrodniczy, artystyczno-techniczny, doświadczalny.
– Zajęcia muzyczno-ruchowe.
Adres: Starodworcowa 36

11 i 13 kwietnia

Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Z. Noskowskiego w Gdyni

Bliższe informacje ukażą się na stronie internetowej szkoły: www.szkolamuz.gdynia.pl
Adres: Biskupa Dominika 13A

13 kwietnia

VI Licem Ogólnokształcące

Dzień Otwarty odbędzie się w godz. 9.00-12.00. Będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, poznać uczniów i nauczycieli VI LO oraz wziąć udział w pokazach, grach edukacyjnych i rozgrywkach sportowych na terenie szkoły.
Adres: Mikołaja Kopernika 34

24 kwietnia

Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych

Największe atrakcje podczas tego wydarzenia:
– symulator pracy dyżurnych ruchu kolejowego z makietą,
– symulator działania poduszki powietrznej w samochodzie,
– gra symulacyjna giełdy transportowej,
– warsztaty z obsługi sprzętu geodezyjnego.
Adres: Morska 186


26 kwietnia

IX Liceum Ogólnokształcące

Dzień Otwarty odbywać się będzie w godz. 13.00-16.00.
Odwiedzający uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w interaktywnych grach i quizach językowych, obejrzenia prezentacji promującej szkołę oraz prezentacji projektów edukacyjnych. Organizatorzy zapraszają na: pokaz debaty oksfordzkiej, prezentację szkolnego DKF, zabawy, gry i zajęcia w ramach poszczególnych przedmiotów.
Adres: Orłowska 57

29 kwietnia

V Liceum Ogólnokształcące

Podczas Dnia Otwartego V LO odbędzie pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez klasę ratowniczą, pokaz musztry – klasa policyjna, oraz liczne konkursy językowe i matematyczne.
Adres: ul. Dickmana 14

12 maja

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Lotników Polskich

W szkole odbędzie się festyn rodzinny, podczas którego odbędzie się: loteria fantowa, przewozy motocyklami, jarmark książek, biżuterii. Bedzie też można skosztować słodkich ciast, gofrów oraz skorzystać z całej masy innych atrakcji.
Adres: ul. Zielona 53

17 maja

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2

W ramach Dnia Otwartego od godziny 10.00 odbędzie się „Dzień Rzemieślnika”.
Na kandydatów czekać będzie wiele atrakcji:
– stoiska rzemieślników, z którymi współpracuje szkoła,
– pokazy fryzjerskie, odzieżowe, sprzedażowe, budowlane, gastronomiczne, promowania zdrowej żywności,
– rozstrzygniecie konkursu dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych „Kreowania własnego wizerunku”.
Adres: ul. Płk. Dąbka 207

31 maja

Szkoła Podstawowa nr 6

Dzień Otwarty będzie miał formę festynu rodzinnego. Planowane są występy dzieci, warsztaty, lekcje otwarte i zajęcia sportowe.
Adres: ul. Cechowa 22

Dla wszystkich, którzy w sposób bardziej szczegółowy chcą zapoznać się z ofertami poszczególnych placówek, przygotowywana jest coroczna Gdyńska Giełda Szkół. W jej ramach można będzie zapoznać się ze specjalnie przygotowanymi informatorami dla ósmoklasistów i gimnazjalistów. Tegoroczna edycja giełdy odbędzie się 1 kwietnia 2019 roku w hali Gdynia Arena. Szczegółowe informacje dostępne będą za pośrednictwem portalu Gdynia Edukacyjna.


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek