Code Camp 2022 - darmowy kurs kodowania - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Code Camp 2022 – darmowy kurs kodowania

03
lipiec
Code Camp 2022 – darmowy kurs kodowania

CodeCamp to darmowe, wirtualne warsztaty dla uczniów z całego świata z lokalnymi edycjami w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Polsce. Jeżeli masz 14-18 lat, a programowanie to Twoja pasja, zgłoś się teraz po swoje darmowe miejsce.

CodeCamp w tym roku odbywa się wirtualnie, co oznacza, że niezależnie od Twojej lokalizacji w Polsce, możesz zgłosić się do udziału! Wydarzenie organizuje firma Kainos, zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla firm i organizacji.

22 – 26 sierpnia: Polska (obóz jest realizowany w języku polskim)

Wszystko, czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć, to komputer lub laptop z dobrym połączeniem internetowym i dostępem do Zoom, wszystko inne zostanie zapewnione. Nie przejmuj się wcześniejszym doświadczeniem w kodowaniu – niezależnie od tego, czy jesteś zupełnym nowicjuszem, czy też jesteś zaawansowany, kurs będzie dostosowany do Twojego poziomu wiedzy.

Podczas obozu odbywają się różne aktywności:

  • Codzienne warsztaty kodowania, rozwijające Twoje umiejętności i wiedzę
  • Wykłady zaproszonych ekspertów na różnorodne tematy techniczne
  • Zabawne wyzwania i gry związane z kodowaniem, w których do wygrania są wspaniałe nagrody
  • Interaktywne sesje z innymi uczestnikami CodeCamp

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać swoje zgłoszenie przez stronę do piątku, 23 lipca. Organizator skontaktuje się z Tobą do piątku, 30 lipca, aby poinformować Cię, czy udało Ci się zdobyć miejsce.

 


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek