Menu górne

Kategoria

Fabryka pisanek

Fabryka pisanek

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE

 

Już po raz siódmy pragniemy zaprosić uczniów i nauczycieli Państwa Szkoły do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym przez Centrum RIVIERA pod hasłem FABRYKA PISANEK. Konkurs stanowi świetną okazję do wykazania się kreatywnością oraz wygrania wspaniałych nagród nie tylko dla szkoły, ale również dla uczestników i nauczycieli  prowadzących.

Mając na uwadze doświadczenie zebrane w poprzednich edycjach, nastąpiło kilka bardzo istotnych zmian w Regulaminie konkursu (dodatkowe formy głosowania on-line, zakaz agitacji), co w znacznym stopniu wyrówna szansę wszystkich szkół na wygraną.

W tym roku, Centrum RIVIERA postanowiło wyróżnić aż 6 szkół nagrodami pieniężnymi:
Zwycięska Szkoła Podstawowa otrzyma: voucher o wartości 10.000 zł.
2 miejsce – voucher na kwotę 5.000 zł.
3 miejsce – voucher na kwotę 3.000 zł.
Nagrody Jury w kategoriach:
Ulubieniec Internautów – voucher o wartości 2.000 zł.
(przyznana na podstawie ocen internautów)
Kreatywność – voucher o wartości 1.000 zł.
Praca zespołowa – voucher o wartości 1.000 zł.
Pierwszym etapem konkursu jest przygotowanie projektu pisanki i nadesłanie go do dnia 20 marca 2020 r. Spośród przesłanych przez szkoły projektów plastycznych, Jury konkursowe wybierze 20 prac finałowych, które zostaną zrealizowane przez zespoły uczniów szkół na blisko dwumetrowych styropianowych formach pisanek 1 kwietnia 2020 r. w Centrum RIVIERA. Zwycięski projekt wybrany zostanie na podstawie otwartego głosowania.

Zapraszam do udziału w konkursie, gdyż wszyscy finaliści konkursu, zarówno uczniowie jak i opiekunowie 20 szkół, otrzymają gwarantowaną nagrodę! Zapewniamy również świetną zabawę, połączoną z rozwijaniem umiejętności plastycznych, ducha rywalizacji i pracy zespołowej.

Zachęcam do przygotowania maksymalnie 3 projektów (wg załączonego szablonu pomocniczego) i przesłanie ich pocztą lub doręczenie osobiście do Centrum RIVIERA.

Regulamin konkursu wraz ze szczegółowym harmonogramem, zostanie do Państwa przesłany drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.


Wróć do listy Następny wpis