Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Aktualności

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

04
wrzesień
Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Dziś nowy rok szkolny 2023/2024 rozpoczyna w Gdyni ponad 27 tysięcy uczniów. Uroczysta inauguracja odbywa się w Szkole Podstawowej nr 40, ale już teraz na uczniów czekają życzenia od przedstawicieli władz miasta.

Joanna Zielińska – Przewodnicząca Rady Miasta Gdynia, Wojciech Szczurek – Prezydent Miasta Gdynia oraz Bartosz Bartoszewicz – Wiceprezydent Miasta Gdynia ds. jakości życia składają naszym uczniom najlepsze życzenia.

 

– Kochani, rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny, nowe plany, nadzieje, nowe możliwości. Z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim, najmłodszym i tym nieco starszym, którzy dziś pełni nadziei przekraczają próg szkolny, aby był to rok wyjątkowy. Rok odkryć, dobrych relacji, spełniania marzeń. Jestem przekonany, że czeka Was wyjątkowa przygoda! – życzy Wojciech Szczurek, Prezydent Miasta Gdynia.

 

– Kochani uczniowie, drogie koleżanki i koledzy. Po raz kolejny zaczynamy Nowy Rok Szkolny. Dla wielu naszych podopiecznych to nowy początek, który często ma wpływ na to, jak potoczy się ich edukacyjna przygoda. Dlatego wszystkim Wam – uczniom, nauczycielom, pracownikom szkół życzę dziś samych dobrych chwil, mądrze spędzonych godzin i uśmiechu, który sprawia, że nawet trudne chwile stają się lepsze. Powodzenia! – życzy Joanna Zielińska, Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni.

 

– Już za chwilę ten ważny dzień, kiedy wielu z Was, po raz pierwszy przekroczy próg swojej nowej szkoły. W każdej placówce czekają na Was wspaniali nauczyciele, koledzy, z którymi spędzicie najbliższe kilka lat. Niech to będą lata wyjątkowe, takie o których pamięta się do końca życia! A Wam drodzy dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy edukacji życzę wytrwałości i spokoju, tak bardzo potrzebnego w ważnej służbie, którą każdego dnia pełnicie – mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.

fot. archiwum


Wróć do listy Następny wpis
Przejdź na początek