Gdyńskie gimnastyczki z wysokimi lokatami Pucharu Polski

W dniach 9-10 marca w Giżycku odbyły się zawody Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni tradycyjnie zdobyły wysokie lokaty.

Szczegółowe wyniki zawodniczek:

SENIORKI (wielobój)
1 MIEJSCE – Kozioł Natalia
3 MIEJSCE – Kozłowska Victoria
SENIORKI (obręcz)
1 MIEJSCE – Kozioł Natalia
7 MIEJSCE – Kozłowska Victoria

SENIORKI (piłka)
3 MIEJSCE – Kozioł Natalia
4 MIEJSCE – Kozłowska Victoria

SENIORKI (maczugi)
1 MIEJSCE – Kozioł Natalia
3 MIEJSCE – Kozłowska Victoria
SENIORKI (wstążka)
1 MIEJSCE – Kozioł Natalia
2 MIEJSCE – Kozłowska Victoria

JUNIORKI (wielobój)
1 MIEJSCE – Budnik Adrianna
6 MIEJSCE – Osada Laura
7 MIEJSCE – Mądry Marcelina
9 MIEJSCE – Zakreta Laura
13 MIEJSCE – Pacholec Emilia
15 MIEJSCE – Wójtowicz Wiktoria

JUNIORKI (skakanka)

3 MIEJSCE – Budnik Adrianna
4 MIEJSCE – Osada Laura
5 MIEJSCE – Mądry Marcelina
10 MIEJSCE – Zakreta Laura
11 MIEJSCE – Pacholec Emilia
17 MIEJSCE – Wójtowicz Wiktoria

JUNIORKI (piłka)
1 MIEJSCE – Budnik Adrianna
5 MIEJSCE – Mądry Marcelina
7 MIEJSCE – Zakreta Laura
8 MIEJSCE – Wójtowicz Wiktoria
10 MIEJSCE – Osada Laura
14 MIEJSCE – Pacholec Emilia

JUNIORKI (maczugi)
1 MIEJSCE – Budnik Adrianna
5 MIEJSCE – Mądry Marcelina
6 MIEJSCE – Osada Laura
9 MIEJSCE – Zakreta Laura
11 MIEJSCE – Wójtowicz Wiktoria
17 MIEJSCE – Pacholec Emilia

JUNIORKI (wstążka)
4 MIEJSCE – Osada Laura
7 MIEJSCE – Budnik Adrianna
10 MIEJSCE – Mądry Marcelina
12 MIEJSCE – Zakreta Laura
13 MIEJSCE – Pacholec Emilia
19 MIEJSCE – Wójtowicz Wiktoria

JUNIORKI MŁODSZE (wielobój)
3 MIEJSCE – Kaczor Kinga
8 MIEJSCE – Gawior Patrycja
10 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (skakanka)
5 MIEJSCE – Kaczor Kinga
10 MIEJSCE – Gawior Patrycja
11 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (obręcz)
4 MIEJSCE – Kaczor Kinga
6 MIEJSCE – Gawior Patrycja
10 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (piłka)
1 MIEJSCE – Kaczor Kinga
7 MIEJSCE – Gawior Patrycja
9 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (wstążka)
5 MIEJSCE – Kaczor Kinga
6 MIEJSCE – Król Julia
7 MIEJSCE – Gawior Patrycja

Wszystkim zawodniczkom, trenerkom oraz choreografom serdecznie gratulujemy!

 

  • Zawody Pucharu Polski w Giżycku