Na zdjęciu znajduje się droga z drogowskazem w j. angielskim na żółtym tle mówiącym, że by osiągnąć sukces, trzeba iść do przodu.

,

Zobacz swoją ścieżkę kariery z Filtrem Preferencji

Na stronie “Mapy Karier” znajduje się “Filtr preferencji”. To bardzo ciekawa propozycja dla uczniów, która w łatwy i intuicyjny sposób odfiltruje najbardziej prawdopodobne ścieżki kariery dopasowane do oczekiwań i zainteresowań.

 

Sztuką jest odnaleźć swoją własną ścieżkę kariery, gdy się nie wie, czego się tak naprawdę chce. Wszystko wymaga zidentyfikowania swoich talentów, predyspozycji, zainteresowań i życiowych celów, testowania, zadawania sobie mnóstwa pytań.

 

Warto skorzystać z Filtra preferencji. Wystarczy tylko zapoznać się jego zakładkami, odznaczyć opcje, które Ciebie nie dotyczą. Wtedy pojawi się liczba zawodów dopasowanych do twoich preferencji.

 

Na zdjęciu znajduje się napis "Praca" w j. angielskim, czyli ""JOB". Napis jest w kolorze niebieskim. Obok grafiki znajduje się biały ludzik z niebieską teczką.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.