Na zdjęciu jest czerowny napiz w j.angielskim "Consulting". Naoisz pisany jesr czerwonym pisakiem przez mężczyznę w okularah białej koszuli i czerownym kwaraie

Doradcy dostępni w ramach projektu “Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych 2023”

Doradcy zawodowi w ramach projektu “Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych 2023” zapraszają uczniów klas VII i VIII gdyńskich szkół podstawowych na indywidualne konsultacje.

By wziąć w nich udział, należy zarejestrować się TU. Terminy i miejsce konsultacji będą ustalane indywidualnie między uczniem i doradcą.  Rekrutacja potrwa do 30 maja 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

 

(Projekt “Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych 2023″ został sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Gdyni w ramach zadań publicznych”).

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej

Gdyńscy zawodowcy – program podnoszenia jakości i dopasowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy. Program współfinansowany w ramach Programu Edukacja w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 oraz funduszu Współpracy Dwustronnej w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.