Zarezerwuj boisko - Gdynia Edukacyjna
Menu górne

Zarezerwuj boisko

Witaj w elektronicznym systemie rezerwacji boisk w Gdyni.

W związku z procedurami dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19, korzystanie z boisk podlega obostrzeniom sanitarnym. Dotyczą one w szczególności ograniczenia liczebności osób przebywających jednocześnie na teranie boiska. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Wybierz rodzaj boiska, sprawdź dostępność w kalendarzu i zaznacz interesujący Cię termin oraz godziny. Zaakceptuj regulamin, przepisy o ochronie danych osobowych i wyślij zgłoszenie. Czekaj na przetworzenie Twojego zgłoszenia przez administratorów – sprawdzaj powiadomienia mailowe. To na Twój adres mailowy przyjdzie akceptacja lub odrzucenie rezerwacji.

Wchodząc na boisko/obiekt miej ze sobą wydrukowane lub elektroniczne potwierdzenie rezerwacji.

Masz pytania dotyczące boiska? Przy każdym z nich znajdziesz dane kontaktowe do podmiotu nim administrującego.

System rezerwacji boisk jest dedykowany dla indywidualnych potrzeb mieszkańców Gdyni. Chcąc zarezerwować boisko do celów szkoleniowych, grup sportowych lub systematycznego treningu proszę o kontakt z osobą administrującą obiektem wskazaną przy każdym boisku.

Boiska plażowe zostały wyłączone z systemu rezerwacyjnego. Od początku lipca zajętość boisk (bez konieczności rezerwacji) można sprawdzić na stronie Gdyńskiego Centrum Sportu: https://gdyniasport.pl/pl/obiekty/plazowe-boiska-do-pilki-siatkowej

              


Przejdź na początek